KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997252
nr 1499 7252
Palle Svensson
(1911-1991), Sverige
Oljemålning, "Törnells Berg, Bohus Björkö". Signerad. Olja på duk, 40x67 cm, yttermått inklusive ram: 43x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:33:40
30/10 00:35:45
Palle Svensson
Läs mer om Palle Svensson